Beykozlu Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu üyeleri 24 Aralık 2017 pazar günü yapılan olağan kongre ile seçilen Beykoz CHP ilçe yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yönetim kurulu üyeleri Hayrullah Usta, Gökhan Taneri Vural, Abdullah Öner Meral, Ahmet Okumuş, Aysel Kınalı ve Hakkı Emanet’in katılımıyla gerçekleşen ziyarette Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir, kendi yazdığı “Çeşmibülbüle Gizlenmiş Abıhayat Beykoz” adlı kitabı CHP ilçe başkanı Aydın Düzgün’e  hediye etti.

 
CHP ilçe Başkanı Aydın Düzgün’e Beykozlu Giresunlular Derneği ile ilgili bilgiler veren Bilir, “Biz dernek olarak legal siyaset yapan tüm siyasi partilere aynı mesafede duruyoruz. Seçildiğimiz günden bu yana bu çizgimizi hiç değiştirmedik. Hemşehrilerimiz kendi dünya görüşleri çerçevesinde birçok siyasi partide siyaset yapıyorlar. Biz “Bizim adamımız olacak” zihniyetiyle hareket etmiyoruz. Ancak, dernek olarak farklı siyasi partilerde siyaset yapan hemşehrilerimizin de yanında durmaya özen gösteriyoruz.” dedi.


2019 yılında yapılacak seçimler öncesinde Beykoz’da yapacakları çalışmalar ile ilgili hazırlıklarını tamamlamak üzere olduklarını belirten  CHP Beykoz ilçe başkanı Aydın Düzgün, yeni seçilen yönetim kurulunda da Giresunluları temsil edecek sayıda arkadaşlarının görev aldığını belirtti. Düzgün, Beykozlu Giresunlular Derneği’nin ziyaretinden memnun olduklarını belirterek ziyaret için yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.


Beykozlu Giresunlular Derneği’nin ziyareti günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
 
A. Öner Meral
(Giresun Medya Platformu)


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
312 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKANIMIZ

Ali BİLİR

SMS Sistemine Kayıt

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03836.0625
Euro6.73226.7591
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 13° 10°