1987 yılında kurulan 29 yıllık dernek tarihimizde 27. kez Beykoz ve İstanbul’da yaşayan Giresunluları bir araya getirdik.

5 Haziran Pazar günü gerçekleştirdiğimiz şenliğimiz için sabahın ilk saatlerinden itibaren Giresunlular Kaymakdonduran Piknik alanını doldurmaya başladı.

Derneğimize hizmeti geçen tüm başkanlarımıza plaket verdiğimiz, siyasi parti temsilcileri ve yerel yöneticilerimizin yoğun ilgi gösterdiği şenliğimizde bir çok yöresel sanatçımız da sahne alarak şenliğe katılan Giresunluların keyifli bir gün geçirmesini sağladı.Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Giresun Federesyonu Başkanı Mehmet Kuğu ile şenliğe katılım sağlayan misafirlerimizin masalarını tek tek gezerek hatırlarını ve derneğimizden isteklerini sorduk.

27. Kaymakdonduran Yayla Şenliği’ne İstanbul Millevekili ve TBMM Başkanvekili Akif Hamza Çebi, İstanbul Milletvekili Hasan Turan katıldı. İstanbul Milletvekilleri Barış Yarkadaş, İlhan Kesici, İsmet Uçma, Gürsel Tekin ve Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu mesaj gönderdi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek şenliğe katılırken Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın mesaj gönderdi.

Beykoz Protokülenden CHP ilçe Başkanı Mahir Taştan ve yönetim kurulu üyeleri, MHP ilçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Ak Parti İlçe Başkanvekili Kadir Alarçin, Beykoz Belediye Meclisi üyeleri Nevzat Oral, Sinan Çıtlak, Hakkı Emanet, Cavit Gül, Aydın Düzgün, Tuncer Dede’nin yanı sıra mahalle muhtarları, STK temsilcilerinin katıldığı 27. Kaymakdonduran Yayla Şenliği’nde Hicabi Şenlikoğlu, Seyfi Erdem, Paşa Ceylan, Gözde Anıl, Gülizar Tiryaki, Ömer Turp, Leyla Demirbağ, Tekin Hıdır Yaşar Reis ve Folklor ekibi, Okay Öztürk ve Soner Çakar sahne aldı.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
748 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKANIMIZ

Ali BİLİR

SMS Sistemine Kayıt

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03836.0625
Euro6.73226.7591
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 13° 10°