Başkanımız yaptığı 27. Kaymakdonduran şenliğinin hazırlanmasında ve derneğin bugünlere gelmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Dernek Başkanımız Ali Bilir Açılış konuşmasında “Sevgili Giresunlular, komşularımız, beykozlular 27. Kaymakdonduran Yayla Şenliğimize hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Sizleri ve ekranları başında bizleri izleyenleri şahsım ve Yönetim Kurulum adına saygı ve Sevgi'yle selamlıyorum. Bizlerin 27. Kez bir araya gelmemizin Temellerini atan, bu geleneği aralıksız devam etmesini sağlayan geçmişte görev yapan tüm başkanlarımızı ve yöneticilerimizi saygıyla, sevgiyle ve hürmetle selamlıyor, ebediyete göç edenlerimizi rahmetle anıyorum. 29 yıllık derneğimiz 2015 yılında ikinci kez Beykoz’uin en iyi sivil toplum kuruluşu seçilmiştir. Bu dönemlerde derneğimizin başkanlığını yapan Hasan Karakaya ve Fuat Kuş kardeşlerime teşekkür ediyorum. Derneğimizi en iyi stk seçen Beykoz kamuoyuna teşekkür ediyorum. Ayrıca Muhtarlar kategorisinde en başarılı muhtar Tokatköy Mahallesi Muhtarı Galip Bekaroğlu ve Meclis Üyeleri Katagorisinde en başarılı meclis üyesi hemşehrimiz Nevzat Oral seçilmiştir. Bu Arkadaşlarımıza başarılarının devamını diliyorum. 29. Şenliğimizin tertip edilmesinde emeği geçen, Gençlik Kollarımıza, Kadın Kollarımıza, Tüm Köy Dernek Başkanlarımıza, yönetim kuruluma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

1987 yılında kurulan Beykozlu Giresunlular Derneği’nde başkanlık yapan tüm yöneticilere tek tek sahneye çağırılarak teşekkür plaketi verildi.

 

Derneğimizin kurucu başkanı ve 1.-2. Dönem başkanlığını yürüten Merhum Salih Kırtorun’un plaketini oğlu Oğuzhan Kırtorun’a eski başkanlarımızdan Hasan Karakaya verdi.

 

3. ve 4. dönem dernek başkanlığımızı yapan Ahmet Kuruderi’nin plaketi yeğeni Hüseyin Kuruderi’ye dernek başkanımız Ali Bilir tarafından verildi.

 

5. ve 6. dönem dernek başkanlığımızı yapan Osman Şişman’a plaketini eski başkanlarımızdan Hasan Karakaya verdi.

 

7. dönem dernek başkanlığımızı yapan H. İbrahim Dalka’ya plaketini  dernek başkanımız Ali Bilir verdi.

8. dönem dernek başkanlığımızı yapan Ali Osman Sağır’a plaketini kadın kolları başkanımız Demet Yeşilbaş verdi.

9. dönem dernek başkanlığımızı yapan Remzi Coşkun’a plaketini Arge sorumlumuz Aysel Kınalı verdi.

10. dönem dernek başkanlığımızı yapan Salim Öztürk Yurtdışı gezisinde olduğundan plaketi daha sonra yönetim kurulu tarafından verilmek üzere dernek merkezimize getirildi.

11. dönem dernek başkanlığımızı yapan Rahman Emanet’e plaketini eski başkanlarımızdan Fuat Kuş verdi.

14.-15. dönem dernek başkanlığımızı yapan Hasan Karakaya’ya plaketini yönetim kurulu üyemiz Hatice Suna Sadıç verdi.

 

12.-13.-16. dönem dernek başkanlığımızı yapan Fuat Kuş’a plaketini 2. başkanımız Hayrullah Usta verdi.Plaketlerini alan eski başkanlarımız günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

 

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
625 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKANIMIZ

Ali BİLİR

SMS Sistemine Kayıt

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03836.0625
Euro6.73226.7591
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 13° 10°